فروش صندل
خانه / صندل زنانه / فروش عمده صندل شیما

فروش عمده صندل شیما

فروش صندل عمده شیما علاوه بر اینکه برای مشتری مناسب است و باعث می ‌شود که مشتری قیمت پایینی را برای خرید بدهد. همچنین برای تولید کننده نیز می ‌تواند سود آور باشد. تولیدکننده می ‌تواند سود واقعی خودش را از تولید به دست بیاورد. این نوع از صندل ها هنگامی که به صورت عمده به فروش می رسند در طرح های بسیار متنوعی هستند و امروزه فروش صندل شیما به علت کیفیت بسیار خوبی که دارد رایج شده است.

فروش عمده صندل شیما

تفاوت صندل با دمپایی معمولی

تفاوت صندل با دمپایی معمولی شاید بعضی از افراد در تفکراتشان این باشد که صندل با دمپایی معمولی هیچ گونه تفاوتی ندارد در حالی که چنین نیست و این دو کالا با یکدیگر تفاوت های زیادی دارند. در حالت کلی صندل ها ها کفشهای باز و راحتی هستند که در مهمانی و در عروسی های بزرگ می توان از آنها استفاده کرد.

در حالی که دمپایی ها یک نوع از کفش هایی می باشند که بیشتر در خانه به عنوان پاپوش استفاده می شوند و زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرند. بعضی از دمپایی ها حالت رسمی تری دارند اما این دمپایی ها نیز زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرد در واقع می توان از صندل حتی در فصل تابستان در بیرون از خانه نیز استفاده کرد اما استفاده از دمپایی معمولی زیاد رایج نیست.

همچنین که معمولاً صندل ها به عنوان کفش هایی هستند که راحت هستند و معمولا بند های مختلفی در قسمت پشت پا نیز دارند و باعث شدند که به عنوان یک کفش مطرح شوند.

در حالی که دمپایی معمولی چنین نیست و بیشتر حالت راحتی دارد که هیچگونه بند اضافی در آنها وجود ندارد و همچنین استفاده از دمپایی معمولی در فصل سرد سال نیز با جوراب های کلفت امکان پذیر است که استفاده از صندلی زیاد در فصل زمستان رایج نیست.

مرکز پخش صندل عمده

مرکز پخش صندل عمده اگر به دنبال خرید راحت تر و بهتر صندل می گردید ما به شما مرکز پخش صندلی را پیشنهاد می ‌کنیم. در این مرکز پخش عمده به حالت عمده این سری از صندل ها وارد بازار می ‌شود اما ممکن است که بعضی از این مراکز برای فروش تکی نیز مناسب باشند.

هر چقدر که نوع پخش عمده باشد قیمت پایین تر می گردد و عمده مشتریانی که برای این مرکز وجود دارند فروشندگانی هستند که دارای مرکز فروش برای کفش و دمپایی می باشند و از این مرکز صندل هایی با طرح های متنوع را خریداری می کنند و آنها را به مشتریان عرضه می نمایند.

این مرکز در اکثر استان های کشورمان شعبه های مختلفی دارد و معمولاً در داخل بازارهای محلی مراکزی که حالت پخش عمده دارند وجود دارد. افراد می ‌توانند برای آشنایی بیشتر با مدل های مختلف صندلی ها به این مراکز مراجعه کنند . وب سایت ‌های اینترنتی نیز راه دیگر برای آشنایی بیشتر با مدل های مختلف صندل ها می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
فرشته بختکی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09125961893
telephone icon شماره ثابت: 02122562752
telegram icon کانال تلگرام: papooshee@
instagram icon اینستاگرام: papooshee
email icon پست الکترونیکی: Fbahktaki@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بزرگترین فروشنده صندل راحتی زنانه

صندل راحتی زنانه یکی از بهترین و راحت ترین نوع صندل زنانه به شمار می آید این محصول دارای تنوع بالایی در طرح و رنگ می‌باشد و کاملا سالم و استاندارد است و دارای

دیدگاهتان را بنویسید