فروش صندل
خانه / بوت -کوتاه -زنانه / تولیدوپخش چکمه بلند/ وبوت زنانه وارزانتر از بازار تهران

تولیدوپخش چکمه بلند/ وبوت زنانه وارزانتر از بازار تهران

تولیدوپخش چکمه بلند وانواع بوت زنانه و نیم بوت زنانهدر سراسر ایران وصادرات

بوت و نیم بوت:

پاییز و زمستان که فرا می رسد . شروع به گشتن دنبال بوت زنانه یا نیم بوت زنانه خوددر تولید وپخش چکمه بلند در اینترنت میکنید. و یا اندکی صبر میکنید تا بدانید امسال چه مدل بوت و یا نیم بوت زنانه ای ترند خواهد شد؟ برای هر خانمی داشتن چند ویژگی برای خرید بوت و نیم بوت زنانه مهم است . شاید اولین و مهم ترین ویژگی در تولیدوپخش چکمه بلند زنانه ویک بوت  و نیم بوت زنانه زیبایی و ظاهر شیک و جدید بعد راحتی و سبکی ان میباشد.برای خرید از تولیدی باکانال تلکرامی بازرگانی میشا با شماره دفتر وشماره همراه در واتساپ وتلگرام واینستا گرام تماس حاصل فرمایید .

بوت و نیم بوت زنانه چه ویژگی هایی باید داشته باشند؟

  1. جنس و کیفیت :

خب از بحث زیبایی که بگذریم کیفیت و کارایی بسیار امر مهمی است. ممکن است شما بوتی را بپسندید که از نظر ظاهری زیبا  باشد اما کیفیت محصولات قابل قبولی نداشته باشد . آیا باز مایل به خرید آن هستید؟

۲شکل ظاهری

هیچ فردی تا وقتی چیزی را دوست نداشته باشد اقدام به خرید آن نمیکند. همیشه ظاهر جنس مورد نظر از نظر افراد در اولویت نخست قرار دارد. و این طبیعی است که ظاهر هر چیز مهم ترین جاذبه آن است. ملاک زیبایی نیز در بین افراد بسیار متفاوت امیباشد و ارتباط مستقیم ب نوع خلق و خو و سلیقه در تولیدوپخش چکمه بلند میشا دارند.

پس جنس مورد استفاده در ساخت محصول و مواد اولیه با کیفیت را یکی از اولویت های تولیدوپخش چکمه بلند میشا میباشد.

۳٫راحتی و سبکی:

راحتی و سبکی بوت نیمه نیز امر مهمی است. که به هیچ وجه نمیتوان آن را نادیده گرفته ، چون کفش ضامن سلامتی و محافظ پای شما میباشد. پس هوای قلب دومتان را داشته باشید.

۴٫اندازه مناسب:

همیشه طراحی و ساخت هرنوع و سبک از کفش با بقیه متفاوت است ، بسیار اتفاق افتاده که سایز کفش ها با هم متفاوت بوده است . یکی بزرگ و یکی کوچک پس زیاد روی سایز کفش ها حساب باز نکنید و مهم اندازه بودن به پای شماست.

۵٫ضد آب بودن:

یک ویژگی که بوت یا نیم بوت شما را با بقیه نیم بوت ها متمایز میکند همین ضد آب بودن آن مهم میباشد. اکثر افرادی که قصد خرید یک بوت را نیم بوت را دارند . این مساله را ازفروشنده می پرسند که آیا این بوت یا نیم بود مانع نفوذ آب و خیس شدن پای آن ها می شود یا نه. اگر بوت شما ضد آب باشد نگرانی برای قدم زدن در برف و باران نخواهید داشت.

– تولیدوپخش چکمه بلند ونواع بوت و نیم بوت:

نیم بوت به کفش هایی اطلاق می شود که تقریبا شکلی مشابه کفش های اسپرت هستند. با این تفاوت که قسمت مچ و ساق پا قدری بلند تر است . و معمولا تا زیر مچ پا  و یا بالای مچ پا را می گیرند که هم بسیار جذاب مکند وهم گرم میباشد. .

نیم بوت ها یا دارای زیره تخت و اسپرت هستند و یا پاشنه دار.

زیره تخت و راحت ویژگی این نوع از کفش هاست . که بسته به نوع سلیقه افراد دارای و مواد بسیار با کیفیتی مورد استفاده درزیره این نیم بوت ها از پی یو گرفته تا ترمو و پی وی سی متغیر است.

زیره پی یو زیره راحت ،زیره ترمو زیره ضد سایش و زیره پی وی سی زیره ارزانی هستند.

نیم بوت پاشنه دار:

این نوع از نیم بوت ها وچکمه بلند پاشنه دار مجلسی نیز بسیار مورد توجه خانم ها هستند . مخصوصا برای افرادی  که می خواهند لاغر و کشیده تر به نظر برسند.

شاید دلیل زیاد بودن مدل های متنوع از این دست بوت و نیم بوت ها همین استقبال خوب از این سبک است . تا طراحان و تولید کنندگان را ترغیب به طراحی و ساخت این نوع بوت و نیم بوت های بسیار شکیل کرده است.

زیره این کفش ها نیز از جنس پی یو یا ترمو یا پی وی سی میباشند که هرکدام ویژگی خاص خود را میباشند .

انواع بوت ها /بوت ها به چند دسته تقسیم میشوند :

بوت یا چکمه بلند نیز به کفشی اطلاق میکردد که قسمت ساق آن دو برابر نیم بوت و یا بسیار بلند تر از نیم بوت ا میباشد.

.پس بوت ها به دو دسته نیم ساق و ساق دار تقسیم می گردند :

بوت های نیم ساق :

 بی شباهت به نیم بوت ها نیست با این تفاوت که ساق بلند تری دارند. نیم ساق ها نیز پاشنه دار و بدون پاشنه هستند . که به انها چکمه بلندونیم چکمه نیز اطلاق میشوند . تولیدو پخش چکمه بلند در شیراز ومشهد بسیار زیاد شده است.

با جنس رویه و زیره های متنوع.

بوت های ساق دار :

گاهی بعضی از افراد به بوتها چکمه نیز می گویند ، هستند که بوت بلند آن ها تا زیر زانوو یا بالای زانوهست . وجنس انها از چرم وسویت وجیر وورنی می باشد که این چکمه ها طرفداران زیادی رابه خود جلب کرده است . به همین سبب تعداد زیادی تولید و پخش چکمه بلند در ایران افزایش چشمگیری پیدا کرده است .

زیره این نوع از بوت ها هم بسته به نوع راحتی و سلیقه افراد متغیر است. از تخت و بدون پاشنه گرفته تا پاشنه کوتاه و متوسط و بلند ان . تمامی زیره های ما مخصوص تولیدوپخش چکمه بلند شیک در تهران میباشد. تولید و پخش چکمه بلند وبوت ها وکفش زنانه صادرات به کشورهای مختلف جهان از جمله پاکستان وروسیه وعراق وعمان وکویت وافغانستان ارسال های متعددی در طول سال دارند .

برای خرید چکمه های شیک وارزان با مراجعه کانال تلگرامی واینستا گرام این تولیدوپخش چکمه بلند میشا میتوان نمونه ها زیادی را در کانال تلگرامی انها مشاهده کرد. وبرای خرید اسان شما دوستان ما به تمام نقاط ایران ارسال از طریق باربری ها داریم . تولیدوپخش چکمه بلند میشا همواره ارایه دهنده بهترین وبه روزترین چکمه های روز جها نی است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
فرشته بختکی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09125961893
telephone icon شماره ثابت: 02122562752
telegram icon کانال تلگرام: papooshee@
instagram icon اینستاگرام: papooshee
email icon پست الکترونیکی: Fbahktaki@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صندل زنانه

نکاتی در مورد دنیای مد صندلها/فروش عمده صندل زنانه قم

فروش عمده صندل زنانه میشا بسیارپر طرفدار میباشد. مخصوصا دراکثرکلان شهرهای ایران رواج دارد واین …